Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı ve Şehirlerarası yolcu taşımacılığı olup 1970 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bugün 10000’i aşkın personel, 150 nin üzerinde servis aracımız ile güvenle taşınmaktadır. Gürkan Turizm gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerine inşa etmiştir.


GÜVENLİK, KONFOR, DAKİKLİK

GÜVENLİK:
Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.

1-Tüm araçlarımız imms sigorta kapsamındadır.

2-Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücülerimizde, yol bilgisi, deneyim gibi şartlar aranır ve bu konularda düzenli eğitime tabi tutulurlar.

3- Tüm araçlarımızın rutin bakım ve kontrolleri şirketimize ait bakım ve kontrol istasyonlarında düzenli olarak yapılmaktadır.

4- Araç sürücülerinin ilkyardım bilgilerini taze tutmak adına özel eğitimciler tarafından ilkyardım dersleri verilmektedir.

5- Araçlarımızın sürat limitleri özel araç takip sistemleri ile kontrol edilmekte ve olası bir hatada anlık uyarılmaktadır.

6-Araçlarımızda mevsim ve yol durumuna göre uygun kışın kar ve buz lastikleri, yazın mevsimlik lastikler kullanılmakta, kullanılmasını sürekli kılmak için uzman personeller tarafından takibi yapılmaktadır.

KONFOR:
Taşıdığımız varlığın önce insan olduğu bilinci ile konfor seviyemizi her zaman en üst seviyede tutmak için teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Filomuzu genç tutmak için çaba sarf etmekteyiz. Araç içi döşemelerden, Sınırsız ikram seçeneklerine; koltuk arkası TV den, günümüzün olmasa olmazı Wıreless sistemini kadar tüm araçlarımızda sağlama gayretleri içerisindeyiz.

DAKİKLİK:
Uzman araç sürücülerimiz ile müşterilerimizin zamanında varış noktasında olmalarını sağlamaktayız.